Záruka kvality a produkcie

Download pdfSpoločnosť SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S je firmou, ktorá sa špecializuje na predaj pružín. Ponúkame promptné doručenie v nasledujúci deň z Dánskeho najväčšieho skladu pružín. Tiež sme schopní ponúknuť špeciálne pružiny na špecifické účely. Spoločnosť Sodemann Industrifjedre A/S dodáva len pružiny vyrobené pomocou procesov s najvyššou kvalitou. Továrne, s ktorými spolupracujeme majú všetky výrobné a testovacie kapacity, ktoré spĺňajú súčasné prísne požiadavky na kvalitu. Používa sa len taký drôt, ktorý má certifikát najlepšej kvality. Technická kvalita je zaručená zhodou s týmito požiadavkami.

Náš katalóg obsahuje informácie týkajúce sa noriem DIN, členov Werkstoff, noriem EN, atď. pre rôzne produktové skupiny. Obvykle nie sú potrebné zvlášť špecifikácie pri individuálnom doručení štandardných pružín. Ak pri objednávaní špeciálnych pružín požadujete prehľady meraní alebo kópiu certifikátu drôtu od dodávateľa drôtu, môžeme ich doručiť spolu s objednávkou. Pri objednávaní špecifikujte, aké informácie požadujete.

Každá položka sortimentu, ktorú dodáva spoločnosť Sodemann Industrifjedre A/S má svoje vlastné číslo položky a všetky údaje sú zaznamenané v počítačovom systéme. Všetky návrhy, obrázky a údaje sú chránené pomocou kompletného zálohovania, interného aj externého.

Ostatné požiadavky na kvalitu z našej strany, ako je promptné doručenie, spoľahlivosť doručenia, doručenie v dohodnutom čase, ceny a služby, atď. spĺňame pomocou aktuálnych znalostí a technológie v oblasti objednávania a skladového manažmentu, financií a administratívy, atď. Okrem toho náš vynikajúci personál s dobrým postavením medzi priemyselnými expertmi, si udržiava osobný zmysel pre zodpovednosť vo všetkých oblastiach svojej práce.

Spoločnosť Sodemann Industrifjedre A/S chce vždy byť najlepším a preferovaným dodávateľom štandardných pružín. Spoločnosť Sodemann Industrifjedre A/S preto vykonáva neustále vylepšenia, aby sa zabezpečilo, že si vždy udržíme naše interné vysoké požiadavky. Spoločnosť Sodemann Industrifjedre A/S je pripravená prijať akúkoľvek konštruktívnu kritiku, aby v dialógu so svojimi zákazníkmi vždy bola schopná splniť toľko požiadaviek od externých zákazníkov, ako len bude možné.

Nekompatibilita s programom Internet Explorer

Táto webová stránka bohužiaľ nefunguje dobre s programom Internet Explorer. Odporúčame vám použiť jeden z nasledujúcich bezplatných prehliadačov:

Copyright © 2020 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.