Chat with us, powered by LiveChat

Požadovať RMA (autorizáciu vrátenia tovaru)

Ak chcete požiadať o novú RMA alebo skontrolovať stav aktuálnej RMA, vyplňte, prosím, formulár:

Order Information
Tooltip
Tooltip

Nevracajte žiadne položky, kým od spoločnosti Sodemann Industrifjedre A/S nedostanete jasné informácie.

Spoločnosť Sodemann Industrifjedre A/S nebude akceptovať žiadne vrátené položky bez predchádzajúcej dohody. Položky vrátené bez dohody nebudú spracované. Namiesto toho sa vyhodia.

Vrátenie výrobkov

Na tejto stránke môžete vytvoriť žiadosť o vrátenie len pre objednávku uskutočnenú na našej webovej stránke. Číslo objednávky musí začínať na W.

Položky, ktorých zatavenie bolo porušené, nie je možné vrátiť.

Podmienky pre obchodných zákazníkov (B2B):
Spoločnosť SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S nebude akceptovať žiaden vrátený tovar bez predchádzajúcej špecifickej dohody. V súvislosti s takouto dohodou, spoločnosť SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S poskytne zákazníkovi číslo pre vrátenie tovaru. Prečítajte si viac v našich obchodnými a dodacími podmienkami pod bodom 7.

Podmienky pre súkromných zákazníkov (B2C):
Pre všetok tovar objednaný online od spoločnosti SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S je stanovené 14-dňové skúšobné obdobie Toto obdobie začína dátumom prijatia tovaru alebo dátumom prvého dodania v prípade viacnásobného dodania. Prečítajte si viac v našich obchodnými a dodacími podmienkami pod bodom 6.

Nekompatibilita s programom Internet Explorer

Táto webová stránka bohužiaľ nefunguje dobre s programom Internet Explorer. Odporúčame vám použiť jeden z nasledujúcich bezplatných prehliadačov:

Copyright © 2020 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.