Chat with us, powered by LiveChat

O firme

Spoločnosť SODEMANN PRUŻINY (SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S) sa špecializuje na všetky aspekty pružín.

Od založenia spoločnosti v roku 1989 má spoločnosť trvalo udržiavané vedúce postavenie na Europskom trhu so štandardnými a špeciálnými pružinami.

Máme jednu z najväčších ponúk kvalitných pružín na Európskom trhu pripravených k odoslaniu aj do zahraničia. Všetky Slovenské objednávky sú zasielané Fedex-om.

Naše pružiny sú ideálne pre zostavenie nových pruktov, zhotovovenie zákazok alebo opravy. Štandardné pružiny skladom šetria čas a peniaze investované do testovania. Nie je povinnosťou kúpiť väčšie množstvá než to ktoré aktuálne potrebujete. Objednajte si pre aktuálne potreby a ušetrite poplatky za skladovanie!

Všetky pružiny v našom katalógu majú jedinečné skladovacie číslo a zobrazenie všetkých potrebných technických detailov. Týmto je zaručené, že vždy dostanete tú správnu pružinu a v rovnakej vynikajúcej kvalite.

Radi Vám poslúžime pružinami vyrobenými na mieru podľa Vašich návrhov/požiadaviek, a taktiež Vám radi poradíme a budeme asistovať, čo sa týka použitia pružín a potrebných výpočtov. Všetky naše produkty sú vyrobené za vysokého štandardu použitím najkvalitnejších drôtov na trhu.

Našim cieľom je Vám poskytnúť tú najlepšiu a najrýchlejšiu službu. Vždy sa snažíme umožniť čo najprofesionálnejši, seriózny a osobný servis.

Jedine takouto cestou sa môžeme uberať, ak chceme byť preferovaným dodávateľom štandardných pružín v priemysle a obchodnej sfére.

V prípade naliehavých požiadavok mimo otváracích hodín, prosím kontaktujte našu zákaznícku linku +45 86 72 00 99, alebo pána Jørgena Sodemanna na čísle +45 20 11 63 03. Hovoríme anglicky, nemecky a dánsky.

Nekompatibilita s programom Internet Explorer

Táto webová stránka bohužiaľ nefunguje dobre s programom Internet Explorer. Odporúčame vám použiť jeden z nasledujúcich bezplatných prehliadačov:

Copyright © 2020 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.