Nová webová stránka

Milý zákazník,
Už roky sú naši zákazníci veľmi spokojní s našou webovou stránkou a online obchodom, ale bolo načase, aby sme ich aktualizovali. A tak vám s radosťou oznamujeme, že sme spustili novú a aktuálnejšiu webovú stránku! Adresa je rovnaká, aj tabuľky vyzerajú viac-menej rovnako, ale pridali sme veľký počet nových funkcií, ktoré si, dúfame a veríme, obľúbite:
Prihlásenie zákazníka:
V budúcnosti získate svoj vlastný individuálny účet. Musíte sa preto prihlásiť pomocou svojej e-mailovej adresy a hesla. Ak zabudnete heslo, netrápte sa tým – môžeme vám pomôcť.
Predchádzajúce objednávky:
Vďaka novému systému prihlásenia vám v budúcnosti budeme môcť ukázať aj predtým uskutočnené objednávky. Niekoľkými kliknutiami môžete uskutočniť opakovanú objednávku alebo vytlačiť faktúru či podľa potreby expedičný list.
Porovnanie výrobkov a ich pridanie na požiadavkový list:
Ak potrebujete porovnať niekoľko výrobkov, nová webová stránka vám túto možnosť teraz poskytuje. Môžete ich tiež pridať na požiadavkový list, aby ste s nimi mohli pracovať neskôr. A svoj požiadavkový list môžete poslať e-mailom kolegovi.
Lepšie zoradenie:
Naše posuvné ovládače prešli zmenou a sú teraz viac užívateľsky prívetivé. Zároveň si môžete vybrať, podľa ktorého rozmeru chcete položky zoradiť a či má byť navrchu najmenšia alebo najväčšia hodnota.
Tešíme sa, ako vás privítame na našej novej webovej stránke, a dúfame, že sa vám bude páčiť rovnako ako nám. A potom budeme radi, ak nám prípadne poskytnete spätnú väzbu, či už dobrú alebo zlú.
Contact us!
Contact us on phone: +45 8672 0099 or per e-mail: lkm@fjedre.dk
Copyright © 2018 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.